Multi Telekom - Telewizja z Internetem

Zaufali Nam

Promocje

Telewizja HD

JAMBOX to przede wszystkim telewizja HD

Telewizja HD (High Definition) to bezkompromisowa jakość obrazu. HD to duży skok do przodu w porównaniu do standardowej telewizji SD (Standard Definition). Wyższa rozdzielczość oznacza większą ilość pikseli na ekranie telewizora, przez co obraz jest kilkukrotnie bardziej szczegółowy i ostry. Przy standardowej rozdzielczości na ekranie wyświetlane jest 576 linii poziomych, natomiat przy HD ta ilość to nawet 1080 linii. W telewizji JAMBOX nie idziemy na kompromisy, każdy kanał HD emitujemy w najlepszej możliwej jakości w jakiej dostarcza nam sygnał nadawca. Niektóre kanały mogą mieć przepływności rzędu 20Mbps!

Format panoramiczny 16:9 i dźwięk przestrzenny
Obraz HD jest zazwyczaj wyświetlany w proporcjach 16:9 (standardowa telewizja to 4:3) przez co obraz jest szeroki tak jak w kinie. Oprócz panoramiczenego formatu, większość programów w formacie HD nadaje także dźwięk przestrzenny. Jeśli dysponujesz odpowiednim sprzętem audio możesz podłączyć dekoder JAMBOX do twojego systemu dźwięku przestrzennego i poczuć się tak jakby brało się udział w tym co się ogląda.

Aby korzystać z telewizji wysokiej rozdzielczości wystarczy wybrać jeden z dekoderów JAMBOX HD i podłączyć go kablem HDMI do swojego telewizora HD. Tylko połączenie przez HDMI daje najlepszą cyfrową jakość.

Kanały HD w JAMBOX

Pakiety Podstawowe

W pełnej ofercie znajdziesz 294 kanałów, w tym aż 94 w jakości HD

Masz do wyboru 3 pakiety podstawowe:

Najpopularniejszy pakiet telewizji JAMBOX. Zawiera 185 kanałów w tym 62 w jakości HD, z wielu kategorii tematycznych. Dodatkowo masz możliwość rozszerzenia swojego pakietu o wybrane pakiety tematyczne oraz premium.

Rabat 82% !

Internet 200 Mbps - 10 zł
TV - 89 zł

Multipaczka: 99 zł

Rabat 75% !

Internet 500 Mbps - 20 zł
TV - 89 zł

Multipaczka: 109 zł

miesiąc gratis!

Dzierżawa STB dla 50 pierwszych klientów gratis!

Największy podstawowy pakiet. Zawiera 201 kanałów w tym 77 w najwyższej jakości HD. Dodatkowo masz możliwość rozszerzenia swojego pakietu o wybrane pakiety tematyczne oraz premium.

Rabat 82% !

Internet 200 Mbps - 10 zł
TV - 99 zł

Multipaczka: 109 zł

Rabat 75% !

Internet 500 Mbps - 20 zł
TV - 99 zł

Multipaczka: 119 zł

miesiąc gratis!

Dzierżawa STB dla 50 pierwszych klientów gratis!

Najtańszy pakiet telewizji JAMBOX. Zawiera 142 najpopularniejszych kanałów tym 34 w jakości HD, z wielu kategorii tematycznych. W tym pakiecie nie masz możliwości zamawiania dodatkowych pakietów tematycznych czy premium.

Rabat 82% !

Internet 200 Mbps - 10 zł
TV - 69 zł

Multipaczka: 79 zł

Rabat 75% !

Internet 500 Mbps - 20 zł
TV - 69 zł

Multipaczka: 89 zł

Dzierżawa STB dla 50 pierwszych klientów gratis!
Telewizja interaktywna

JAMBOX to nie tylko programy telewizyjne, to telewizja interaktywna. Odkryj jak technologia zmienia telewizję. Udostępniamy Ci wiele innowacyjnych funkcji, z których możesz korzystać kiedy chcesz. Pamietaj też, że zawsze możesz znów po prostu poskakać po kanałach...

więcej
 • Piękna i Bestia
  HBO HD (Niedziela, 26.11 g. 20:10)
  Nowa wersja słynnej bajki Disneya. Historia nieoczekiwanej miłości, która rodzi się między młodą i piękną dziewczyną a zaklętym w potwora księciem.

 • Ghost in the Shell
  HBO HD (Niedziela, 19.11 g. 21:10)
  Aktorska wersja kultowej mangi. Scarlett Johansson jako agentka do zadań specjalnych, która musi zmierzyć się z groźnym wrogiem.

 • T2: Trainspotting
  HBO HD (Niedziela, 12.11 g. 21:10)
  Druga część niezapomnianego filmu Danny’ego Boyle’a. Mark Renton po dwudziestu latach wraca do Edynburga, aby odnowić relacje z przyjaciółmi.

 • Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie
  CANAL+ HD (Piątek, 10.11 g. 21:00)
  Kto jest bez winy niechaj pierwszy rzuci smartfonem...

 • Mr. Robot 3
  CANAL+ HD (Czwartek, 09.11 g. 21:00)
  Trzeci sezon zdobywcy dwóch Złotych Globów 2016 – w tym za najlepszy serial roku. „Mr. Robot” to serialowa sensacja, która zdobyła rzesze fanów na całym świecie i z miejsca stała się pozycją kultową. 

 • Reformacja
  HBO HD (Niedziela, 05.11 g. 21:10)
  Opowieść o Marcinie Lutrze – niezwykłym człowieku, który pięćset lat temu zmienił oblicze chrześcijaństwa.

 • Bezsenność
  Kino Polska (Sobota, 04.11 g. 22:05)
  Brutalna gra, nieczyste zasady i wielkie pieniądze. Czy zagrasz o życie ze snem?

 • Asy bez kasy
  CANAL+ HD (Sobota, 04.11 g. 21:00)
  Jak ukraść 17 milionów dolarów w gotówce? Komedia instruktażowa dla nierozgarniętych złodziei.

 • Szkoła uwodzenia Czesława M.
  CANAL+ HD (Piątek, 03.11 g. 21:00)
  Depresja, muzyka plus bezrobotni stoczniowcy, czyli zobacz do czego zdolni są mężczyźni, aby zdobyć kobietę.

 • xXx: Reaktywacja
  HBO HD (Niedziela, 29.10 g. 20:10)
  Xander Cage powraca, aby stawić czoła kolejnemu niebezpiecznemu zadaniu i uratować świat przed zagładą.

 • Belfer 2
  CANAL+ HD (Niedziela, 22.10 g. 21:30)
  Akcja drugiego seoznu Belfra przeniesie się z Dąbrowic do Wrocławia. W tamtejszym liceum Paweł Zawadzki będzie rozwiązywał kolejną zagadkę kryminalną.

 • Resident Evil: Ostatni rozdział
  HBO HD (Niedziela, 22.10 g. 20:10)
  Milla Jovovich powraca w finałowej opowieści o superbohaterce, która musi się zmierzyć z ostatnim wyzwaniem.

 • Wataha II
  HBO HD (Niedziela, 15.10 g. 20:10)
  Akcja rozpoczyna się cztery lata po wydarzeniach pierwszego sezonu. Coraz więcej ludzi nielegalnie przekracza granice, a Straż Graniczna funkcjonuje pod ogromną presją.

 • Nerve
  CANAL+ HD (Czwartek, 12.10 g. 20:00)
  Trzymający w napięciu thriller o mocy wirtualnego świata. W rolach głównych młode gwiazdy kina: Emma Roberts ("Sztuka dorastania") oraz Dave Franco ("Iluzja"). "Nerve" to nie zabawa, to walka o życie.

 • Zwierzęta nocy
  CANAL+ HD (Wtorek, 10.10 g. 22:45)
  Hipnotyczny thriller, który wzbudził zachwyt krytyki filmowej oraz widzów na całym świecie. Dzieło twórcy "Samotnego mężczyzny" Toma Forda. Film był nominowany do Złotych Globów w kategorii najlepszy reżyser oraz najlepszy scenariusz.

 • Snowden
  HBO HD (Niedziela, 08.10 g. 20:10)
  Oliver Stone przedstawia opowieść o byłym pracowniku CIA i NSA, który doprowadził do największego wycieku poufnych informacji w historii USA.

 • Głośniej od bomb
  Cinemax HD (Sobota, 07.10 g. 23:20)
  Znana fotoreporterka wojenna Isabelle Reed (Isabelle Huppert) ginie w wypadku samochodowym, zostawiając męża Gene'a (Gabriel Byrne) oraz dwóch synów - Jonaha (Jesse Eisenberg) i Conrada (Devin Druid).

 • Kibice
  CANAL+ Discovery HD (Środa, 04.10 g. 22:40)
  Sportowiec i kibic to jedność. Nie istnieją bez siebie. Kochają się, choć czasami bywa bardzo ciężko. Bez kibiców nie byłoby sportu jaki znamy - globalnej maszyny generującej emocje i gigantyczne zyski.

 • Planetarium
  HBO HD (Niedziela, 01.10 g. 20:10)
  Natalie Portman i Lily-Rose Depp jako zjawiskowe siostry, które potrafią komunikować się z duchami.

 • Boska Florence
  CANAL+ HD (Sobota, 30.09 g. 21:00)
  Nazywana była najgorszą śpiewaczką świata. Była wszystkim tym, czym diva operowa nie jest. Jej kompletny brak talentu wokalnego nie przeszkadzał w śpiewaniu przed wypełnionymi salami koncertowymi.

Multiroom

Multiroom to możliwość odbioru cyfrowej telewizji na kolejnym telewizorze bez kupowania dodatkowego abonamentu. W ten sposób możesz oglądać na jednym telewizorze mecz a w drugim pokoju film.

Jest to atrakcyjne rozwiązanie, bo na drugim telewizorze masz taką samą ofertę programową jak na pierwszym – przy czym płacisz jedynie opłatę za multiroom niezależnie jakie pakiety telewizyjne masz wykupione. Te same programy masz na każdym z dekoderów i cieszysz się cyfrową jakością razy dwa.

Opłata miesięczna za multiroom (za każdy STB): 9 zł
Dzierżawa STB (za każdą szt.) 9 zł

Pakiety Tematyczne

Pakiety dodatkowe możesz zawsze dokupić do pakietów podstawowych: Wielotematyczny HD i Wielotematyczny Super HD. Zamówienia pakietów dodatkowych możesz dokonać wprost z Twojego pilota. W dowolnym czasie - bez telefonu, bez Internetu, bez wizyty w punkcie sprzedaży - klikasz i za chwilę oglądasz wybrany pakiet.

Cennik

Lista programów

Wzór umowy

Ogólny regulamin świadczenia usług TV

Instrukcja obsługi

Design: Marchlewski.com.pl | Realizacja: Kulikowski-it.pl strony internetowe szczecin