Multi Telekom - Telewizja z Internetem

Zaufali Nam

Promocje

Telewizja HD

JAMBOX to przede wszystkim telewizja HD

Telewizja HD (High Definition) to bezkompromisowa jakość obrazu. HD to duży skok do przodu w porównaniu do standardowej telewizji SD (Standard Definition). Wyższa rozdzielczość oznacza większą ilość pikseli na ekranie telewizora, przez co obraz jest kilkukrotnie bardziej szczegółowy i ostry. Przy standardowej rozdzielczości na ekranie wyświetlane jest 576 linii poziomych, natomiat przy HD ta ilość to nawet 1080 linii. W telewizji JAMBOX nie idziemy na kompromisy, każdy kanał HD emitujemy w najlepszej możliwej jakości w jakiej dostarcza nam sygnał nadawca. Niektóre kanały mogą mieć przepływności rzędu 20Mbps!

Format panoramiczny 16:9 i dźwięk przestrzenny
Obraz HD jest zazwyczaj wyświetlany w proporcjach 16:9 (standardowa telewizja to 4:3) przez co obraz jest szeroki tak jak w kinie. Oprócz panoramiczenego formatu, większość programów w formacie HD nadaje także dźwięk przestrzenny. Jeśli dysponujesz odpowiednim sprzętem audio możesz podłączyć dekoder JAMBOX do twojego systemu dźwięku przestrzennego i poczuć się tak jakby brało się udział w tym co się ogląda.

Aby korzystać z telewizji wysokiej rozdzielczości wystarczy wybrać jeden z dekoderów JAMBOX HD i podłączyć go kablem HDMI do swojego telewizora HD. Tylko połączenie przez HDMI daje najlepszą cyfrową jakość.

Kanały HD w JAMBOX

Pakiety Podstawowe

W pełnej ofercie znajdziesz 314 kanałów, w tym aż 94 w jakości HD

Masz do wyboru 3 pakiety podstawowe:

Najpopularniejszy pakiet telewizji JAMBOX. Zawiera 182 kanałów w tym 94 w jakości HD, z wielu kategorii tematycznych. Dodatkowo masz możliwość rozszerzenia swojego pakietu o wybrane pakiety tematyczne oraz premium.

Rabat 82% !

Internet 200 Mbps - 10 zł
TV - 89 zł

Multipaczka: 99 zł

Rabat 75% !

Internet 600 Mbps - 20 zł
TV - 89 zł

Multipaczka: 109 zł

miesiąc gratis!

Dzierżawa STB dla 50 pierwszych klientów gratis!

Największy podstawowy pakiet. Zawiera 196 kanałów w tym 107 w najwyższej jakości HD. Dodatkowo masz możliwość rozszerzenia swojego pakietu o wybrane pakiety tematyczne oraz premium.

Rabat 82% !

Internet 200 Mbps - 10 zł
TV - 99 zł

Multipaczka: 109 zł

Rabat 75% !

Internet 600 Mbps - 20 zł
TV - 99 zł

Multipaczka: 119 zł

miesiąc gratis!

Dzierżawa STB dla 50 pierwszych klientów gratis!

Najtańszy pakiet telewizji JAMBOX. Zawiera 137 najpopularniejszych kanałów tym 65 w jakości HD, z wielu kategorii tematycznych. W tym pakiecie nie masz możliwości zamawiania dodatkowych pakietów tematycznych czy premium.

Rabat 82% !

Internet 200 Mbps - 10 zł
TV - 69 zł

Multipaczka: 79 zł

Rabat 75% !

Internet 600 Mbps - 20 zł
TV - 69 zł

Multipaczka: 89 zł

Dzierżawa STB dla 50 pierwszych klientów gratis!
Telewizja interaktywna

JAMBOX to nie tylko programy telewizyjne, to telewizja interaktywna. Odkryj jak technologia zmienia telewizję. Udostępniamy Ci wiele innowacyjnych funkcji, z których możesz korzystać kiedy chcesz. Pamietaj też, że zawsze możesz znów po prostu poskakać po kanałach...

więcej
 • Zwyczajna przysługa
  CANAL+ HD (Sobota, 30.11 g. 20:00)
  Stephanie i Emily poznają się w szkole podstawowej, odbierając swoich synków z zajęć. Kiedy Emily niespodziewanie ginie, jej przyjaciółka Stephanie czuje się zobowiązana, aby samodzielnie rozpocząć prywatne śledztwo.

 • Green book
  HBO HD (Niedziela, 24.11 g. 20:10)
  Viggo Mortensen jako drobny cwaniaczek, który zostaje szoferem ekstrawaganckiego muzyka i rusza z nim na długie tournée. Oscar dla najlepszego filmu.

 • Szpieg, który mnie rzucił
  CANAL+ HD (Sobota, 23.11 g. 21:00)
  Dwie przyjaciółki nieświadomie uwikłane zostają w międzynarodowy spisek. Problemy zaczynają się, kiedy były chłopak Audrey pojawia się w ich mieszkaniu wraz ze śledzącymi go zabójcami.

 • Córka trenera
  HBO HD (Niedziela, 17.11 g. 20:10)
  Jacek Braciak jako surowy ojciec, który projektuje swoje ambicje na utalentowaną sportowo córkę.

 • Nieświadomi
  HBO3 HD (Niedziela, 17.11 g. 20:10)
  Serial szpiegowski produkcji HBO Europe, którego fabuła osadzona jest w Czechosłowacji w schyłkowych czasach dominacji imperium radzieckiego.

 • Maria, królowa Szkotów
  CANAL+ HD (Piątek, 15.11 g. 21:00)
  Historia charyzmatycznej Marii Stuart, która z rzadko spotykaną zawziętością, uparcie walczyła o swoje prawo do angielskiego tronu.

 • Alita: Battle Angel
  CANAL+ HD (Poniedziałek, 11.11 g. 18:25)
  Dziewczyna-cyborg budzi się ze śpiączki i nie pamięta gdzie, ani kim jest. Kiedy przypadkiem odzyskuje pamięć, jej życie zmienia się nie do poznania.

 • Rodzina od zaraz
  HBO HD (Niedziela, 10.11 g. 20:10)
  Mark Wahlberg oraz Rose Byrne jako małżeństwo, które decyduje się adoptować trójkę dzieci.

 • Faworyta
  CANAL+ HD (Sobota, 09.11 g. 21:00)
  Anglia na początku XVIII wieku. Schorowana oraz u kresu swoich sił królowa Anna obejmuje brytyjski tron, ale w praktyce to nie ona, a jej bliska przyjaciółka Lady Sarah rządzi krajem.

 • Robin Hood: Początek
  CANAL+ HD (Piątek, 08.11 g. 21:00)
  Robin z Loxley wraca z wyprawy krzyżowej, aby odkryć, że jego majątek został splądrowany, a ukochana wyszła za mąż. Opętany żądzą zemsty postanawia stanąć w obronie uciśnionych mieszkańców swojego miasta.

 • Mroczne materie
  HBO HD (Wtorek, 05.11 g. 03:00)
  Widowiskowy serial fantasy z Ruth Wilson, Lin - Manuelem Mirandą i Jamesem McAvoyem. Adaptacja nagradzanej trylogii autorstwa Philipa Pullmana.

 • Żmijowisko
  CANAL+ HD (Niedziela, 03.11 g. 21:30)
  „Żmijowisko” to oryginalna produkcja CANAL+ na podstawie popularnego kryminału Wojciecha Chmielarza. Opowiada historię grupy trzydziestoparoletnich przyjaciół ze studiów, którzy wyjeżdżają ze swoimi dziećmi na wakacje.

 • Kapitan Marvel
  HBO HD (Niedziela, 03.11 g. 20:10)
  Brie Larson jako kobieta, która za sprawą kontaktu z pochodzącą z kosmosu rasą zostaje obdarzona nadludzkimi mocami.

 • Szukając Alaski
  HBO HD (Piątek, 01.11 g. 20:10)
  Młody chłopak trafia do szkoły z internatem, w której musi zmierzyć się z niespodziewaną tragedią. Serial oparty na bestsellerowej powieści Johna Greena.

 • Halloween
  CANAL+ HD (Czwartek, 31.10 g. 22:00)
  Ponowna konfrontacja Laurie Strode z jej najgorszym koszmarem - Michaelem Meyersem.

 • Wojna światów
  FOX HD (Czwartek, 31.10 g. 21:00)
  Uwspółcześniona adaptacja powieści H.G. Wellsa „Wojna światów”. Pewnego dnia astronomowie odbierają sygnał z innej galaktyki, który jest długo wyczekiwanym przez wszystkich dowodem na istnienie życia poza Ziemią.

 • Pani Fletcher
  HBO HD (Poniedziałek, 28.10 g. 20:10)
  Serial HBO na podstawie powieści Toma Perrotty o samotnej kobiecie w średnim wieku, która po wyjeździe syna na studia zaczyna odkrywać swoją seksualność.

 • Zabójcze maszyny
  CANAL+ HD (Niedziela, 27.10 g. 21:00)
  Zjawiskowa ekranizacja powieści Philipa Reeve'a zrealizowana przez twórców Władcy Pierścieni oraz Hobbita.

 • Meg
  HBO HD (Niedziela, 27.10 g. 20:10)
  Jason Statham jako człowiek, który musi stawić czoła ogromnemu, prehistorycznemu morskiemu potworowi.

 • High life
  CANAL+ Film HD (Wtorek, 22.10 g. 23:15)
  Ojciec i córka walczą o przetrwanie w kosmosie.

Multiroom

Multiroom to możliwość odbioru cyfrowej telewizji na kolejnym telewizorze bez kupowania dodatkowego abonamentu. W ten sposób możesz oglądać na jednym telewizorze mecz a w drugim pokoju film.

Jest to atrakcyjne rozwiązanie, bo na drugim telewizorze masz taką samą ofertę programową jak na pierwszym – przy czym płacisz jedynie opłatę za multiroom niezależnie jakie pakiety telewizyjne masz wykupione. Te same programy masz na każdym z dekoderów i cieszysz się cyfrową jakością razy dwa.

Opłata miesięczna za multiroom (za każdy STB): 9 zł
Dzierżawa STB (za każdą szt.) 9 zł

Pakiety Tematyczne

Pakiety dodatkowe możesz zawsze dokupić do pakietów podstawowych: Wielotematyczny HD i Wielotematyczny Super HD. Zamówienia pakietów dodatkowych możesz dokonać wprost z Twojego pilota. W dowolnym czasie - bez telefonu, bez Internetu, bez wizyty w punkcie sprzedaży - klikasz i za chwilę oglądasz wybrany pakiet.

Cennik

Lista programów

Wzór umowy

Ogólny regulamin świadczenia usług TV

Instrukcja obsługi

Design: Marchlewski.com.pl | Realizacja: Kulikowski-it.pl strony internetowe szczecin