Multi Telekom - Telewizja z Internetem

Zaufali Nam

Promocje

Telewizja HD

JAMBOX to przede wszystkim telewizja HD

Telewizja HD (High Definition) to bezkompromisowa jakość obrazu. HD to duży skok do przodu w porównaniu do standardowej telewizji SD (Standard Definition). Wyższa rozdzielczość oznacza większą ilość pikseli na ekranie telewizora, przez co obraz jest kilkukrotnie bardziej szczegółowy i ostry. Przy standardowej rozdzielczości na ekranie wyświetlane jest 576 linii poziomych, natomiat przy HD ta ilość to nawet 1080 linii. W telewizji JAMBOX nie idziemy na kompromisy, każdy kanał HD emitujemy w najlepszej możliwej jakości w jakiej dostarcza nam sygnał nadawca. Niektóre kanały mogą mieć przepływności rzędu 20Mbps!

Format panoramiczny 16:9 i dźwięk przestrzenny
Obraz HD jest zazwyczaj wyświetlany w proporcjach 16:9 (standardowa telewizja to 4:3) przez co obraz jest szeroki tak jak w kinie. Oprócz panoramiczenego formatu, większość programów w formacie HD nadaje także dźwięk przestrzenny. Jeśli dysponujesz odpowiednim sprzętem audio możesz podłączyć dekoder JAMBOX do twojego systemu dźwięku przestrzennego i poczuć się tak jakby brało się udział w tym co się ogląda.

Aby korzystać z telewizji wysokiej rozdzielczości wystarczy wybrać jeden z dekoderów JAMBOX HD i podłączyć go kablem HDMI do swojego telewizora HD. Tylko połączenie przez HDMI daje najlepszą cyfrową jakość.

Kanały HD w JAMBOX

Pakiety Podstawowe

W pełnej ofercie znajdziesz 289 kanałów, w tym aż 94 w jakości HD

Masz do wyboru 3 pakiety podstawowe:

Najpopularniejszy pakiet telewizji JAMBOX. Zawiera 179 kanałów w tym 62 w jakości HD, z wielu kategorii tematycznych. Dodatkowo masz możliwość rozszerzenia swojego pakietu o wybrane pakiety tematyczne oraz premium.

Rabat 82% !

Internet 200 Mbps - 10 zł
TV - 89 zł

Multipaczka: 99 zł

Rabat 75% !

Internet 500 Mbps - 20 zł
TV - 89 zł

Multipaczka: 109 zł

miesiąc gratis!

Dzierżawa STB dla 50 pierwszych klientów gratis!

Największy podstawowy pakiet. Zawiera 195 kanałów w tym 77 w najwyższej jakości HD. Dodatkowo masz możliwość rozszerzenia swojego pakietu o wybrane pakiety tematyczne oraz premium.

Rabat 82% !

Internet 200 Mbps - 10 zł
TV - 99 zł

Multipaczka: 109 zł

Rabat 75% !

Internet 500 Mbps - 20 zł
TV - 99 zł

Multipaczka: 119 zł

miesiąc gratis!

Dzierżawa STB dla 50 pierwszych klientów gratis!

Najtańszy pakiet telewizji JAMBOX. Zawiera 136 najpopularniejszych kanałów tym 34 w jakości HD, z wielu kategorii tematycznych. W tym pakiecie nie masz możliwości zamawiania dodatkowych pakietów tematycznych czy premium.

Rabat 82% !

Internet 200 Mbps - 10 zł
TV - 69 zł

Multipaczka: 79 zł

Rabat 75% !

Internet 500 Mbps - 20 zł
TV - 69 zł

Multipaczka: 89 zł

Dzierżawa STB dla 50 pierwszych klientów gratis!
Telewizja interaktywna

JAMBOX to nie tylko programy telewizyjne, to telewizja interaktywna. Odkryj jak technologia zmienia telewizję. Udostępniamy Ci wiele innowacyjnych funkcji, z których możesz korzystać kiedy chcesz. Pamietaj też, że zawsze możesz znów po prostu poskakać po kanałach...

więcej
 • Boska Florence
  CANAL+ HD (Sobota, 30.09 g. 21:00)
  Nazywana była najgorszą śpiewaczką świata. Była wszystkim tym, czym diva operowa nie jest. Jej kompletny brak talentu wokalnego nie przeszkadzał w śpiewaniu przed wypełnionymi salami koncertowymi.

 • Żywioł. Deepwater Horizon
  CANAL+ HD (Niedziela, 24.09 g. 21:30)
  Załoga największej i najnowocześniejszej platformy wiertniczej na świecie musi stawić czoła niewyobrażalnej potędze morskiego żywiołu podczas katastrofy o niespotykanej dotąd skali.

 • Sprzymierzeni
  HBO HD (Niedziela, 24.09 g. 20:10)
  Ekscytujący duet Brad Pitt-Marion Cotillard w stylowym thrillerze szpiegowskim z czasów II wojny światowej.

 • Powidoki
  HBO HD (Niedziela, 17.09 g. 20:10)
  Andrzej Wajda żegna się z widzami przejmującą opowieścią o niepokornym awangardowym artyście – Władysławie Strzemińskim. W roli głównej Bogusław Linda.

 • Destrukcja
  Cinemax HD (Sobota, 16.09 g. 21:00)
  Jake Gyllenhaal jako oddany pracy bankier, który nie potrafi wyrazić swego bólu po stracie żony w wypadku drogowym. Dopiero dekonstrukcja całego życia pozwoli mu odnaleźć w sobie ludzkie cechy.

 • Pasażerowie
  HBO HD (Niedziela, 10.09 g. 20:10)
  Jennifer Lawrence i Chris Pratt jako zagubiona w kosmosie para, która próbuje przetrwać podróż do innej galaktyki.

 • 13 godzin: Tajna misja w Benghazi
  Cinemax HD (Sobota, 09.09 g. 21:00)
  Sześciu ochroniarzy, byłych wojskowych, walczy z islamskimi terrorystami atakującymi amerykański konsulat w Libii.

 • Płoty
  HBO HD (Niedziela, 03.09 g. 20:10)
  Denzel Washington jako przedstawiciel klasy robotniczej, który stara się zapewnić byt swojej rodzinie i walczyć z uprzedzeniami rasowymi.

 • BFG: Bardzo Fajny Gigant
  CANAL+ HD (Niedziela, 03.09 g. 19:00)
  Wciągające kino familijne w reżyserii Stevena Spielberga. Ekranizacja powieści Roalda Dahla.

 • Uprowadzona
  CANAL+ HD (Piątek, 01.09 g. 21:00)
  Młody Bryan Mills (Clive Standen) to były agent CIA zmagający się z życiową tragedią, która wstrząsnęła całym jego światem.

 • Jestem mordercą
  CANAL+ HD (Niedziela, 27.08 g. 21:30)
  Thriller inspirowany prawdziwymi wydarzeniami z początku lat 70-tych.

 • Vaiana: Skarb oceanu
  HBO HD (Niedziela, 27.08 g. 20:10)
  Animowana opowieść o walecznej polinezyjskiej księżniczce, która postanawia ocalić swoją wyspę przed katastrofą. Nominacje do Złotego Globu i Oscara.

 • Dziedzictwo krwi
  CANAL+ HD (Sobota, 26.08 g. 22:15)
  Były więzień spotyka nieznaną mu dotąd córkę, której grozi niebezpieczeństwo ze strony handlarzy narkotyków.

 • Monster Trucks
  HBO HD (Niedziela, 20.08 g. 20:10)
  Zafascynowany motoryzacją chłopak konstruuje własną wersję Monster Trucka. Gdy w pobliskiej rafinerii dochodzi do wypadku, nastolatek musi zmierzyć się z nie lada wyzwaniem.

 • Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie
  HBO HD (Niedziela, 13.08 g. 20:10)
  Nominowana w dwóch kategoriach do Oscara, historia grupy rebeliantów, których celem jest zdobycie planów imperialnej Gwiazdy Śmierci.

 • Randka na weselu
  CANAL+ HD (Niedziela, 06.08 g. 23:20)
  Mike (Adam DeVine) i jego brat słyną z głupich dowcipów. Żarty te psują każdą rodzinną uroczystość. Pewnego dnia otrzymują zaproszenie na wesele siostry. 

 • Komuna
  CANAL+ HD (Niedziela, 06.08 g. 21:30)
  Dania, lata 70. XX wieku. Mieszkańcy pewnej wspólnoty próbują pogodzić indywidualne pragnienia i marzenia z potrzebą solidarności i tolerancji.

 • Underworld: Wojny krwi
  HBO HD (Niedziela, 06.08 g. 20:10)
  Piąta odsłona przebojowej sagi opowiadającej o wojnie wampirów z wilkołakami. W roli charyzmatycznej Selene – Kate Beckinsale. 

 • Gorzka siedemnastka
  Cinemax HD (Niedziela, 06.08 g. 20:00)
  Nadine przyjaźni się z Kristą i dzięki niej łatwiej jej pokonywać problemy. Może też liczyć na nauczyciela, pana Brunera. Świat nastolatki się wali, gdy odkrywa ona, że Krista i jej brat są parą.

 • Dorwać Wattsa
  CANAL+ HD (Piątek, 04.08 g. 21:00)
  Detektyw Bennie Black od lat szpieguje szefa chińskiej mafii. Przestępca grozi jego siostrzenicy. By ratować dziewczynę, Black próbuje ściągnąć do Hongkongu amerykańskiego hazardzistę Connora Wattsa.

Multiroom

Multiroom to możliwość odbioru cyfrowej telewizji na kolejnym telewizorze bez kupowania dodatkowego abonamentu. W ten sposób możesz oglądać na jednym telewizorze mecz a w drugim pokoju film.

Jest to atrakcyjne rozwiązanie, bo na drugim telewizorze masz taką samą ofertę programową jak na pierwszym – przy czym płacisz jedynie opłatę za multiroom niezależnie jakie pakiety telewizyjne masz wykupione. Te same programy masz na każdym z dekoderów i cieszysz się cyfrową jakością razy dwa.

Opłata miesięczna za multiroom (za każdy STB): 9 zł
Dzierżawa STB (za każdą szt.) 9 zł

Pakiety Tematyczne

Pakiety dodatkowe możesz zawsze dokupić do pakietów podstawowych: Wielotematyczny HD i Wielotematyczny Super HD. Zamówienia pakietów dodatkowych możesz dokonać wprost z Twojego pilota. W dowolnym czasie - bez telefonu, bez Internetu, bez wizyty w punkcie sprzedaży - klikasz i za chwilę oglądasz wybrany pakiet.

Cennik

Lista programów

Wzór umowy

Ogólny regulamin świadczenia usług TV

Instrukcja obsługi

Design: Marchlewski.com.pl | Realizacja: Kulikowski-it.pl strony internetowe szczecin